DERNEĞİMİZİN AMACI - YAPILANLAR

Derneğimize başarılı ve başarılı olmak isteyen öğrencilerimize burs verilmektedir.
Derneğimiz ilk 20.01.2014 de 10 öğrenci ile Matematik ve Fen derslerine ücretsiz kurs vermeye başlamıştır. 21.01.2014 tarihinde 16 öğrencimiz ile 2. gün kursları devam etmiştir. Bu konudaki katkılarından dolayı Eğitmenimiz ve Öğretmenimiz Sayın Mustafa SARIHAN'a, Halk Eğitim Müdürü Sayın Rifat SABAH'a teşekkür ederiz. Dernek ofisinde eğitim gören öğrencilerimizden bir kaç resim ve öğrenci listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.
Öğrenmek, diğer branşlardan da eğitim almak isteyen gençlerimize gönüllü eğitmen ve öğretmenlerimiz tarafından kurslar tertip edilecektir. Katılım oranına göre günler belirlenip, sitemizde gün ve saatleri önceden ilan edilecektir.
Ağaçlandırma faaliyetleri için ilgili makamlara girişimlerde bulunulmuştur.
Çevremize dikilecek ağaçları en kısa sürede burada paylaşımda bulunacağız.
Beldemizde ve çevremizde bulunan gençlere öğrencilere gönüllü eğitmenler müracaatıyla arkadaşlarımızın daha duyarlı ve yardımcı olmasını bekleriz.
2014 Şubat ayı itibari ile 21 üniversite öğrencisi ve lise öğrencisine burs verilmektedir. Listesi ve resmine BURADAN ulaşabilirsiniz. Gelecek öğretim yılında başarılarını yükselten öğrencilerimize burs vermeye devam edip yeni müracaatlarda kriterlerimize uyan öğrencilerimize burs vermeye devam edeceğiz.

Bu anlamda hemşerilerimizden, arkadaşlarımızdan ve dostlarımızdan daha duyarlı olmalarını rica edip desteklerini beklemekteyiz.